Spotkanie wyborcze Rady Seniorów Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy - prezentacja kandydatów

W czwartek 26 marca w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany odbyło się spotkanie wyborcze (selekcyjne) kandydatów do Rady Seniorów Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Celem spotkania wyborczego była prezentacja i ustalenie ostatecznej listy kandydatów, tj. 18 osób.

Spotkanie wyborcze zakończyło się głosowaniem selekcyjnym. Każda osoba obecna i uprawniona do głosowania – łącznie z kandydatami – głosowała na trzy osoby. Lista wybranych 18 osób, wraz z krótkimi informacjami o nich, zostanie udostępniona na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, w ciągu 7 dni. Ostateczny wybór przedstawicieli mieszkańców Dzielnicy Bielany, którzy zostaną członkami Rady Seniorów Dzielnicy Bielany, nastąpi w drodze odrębnego głosowania. Ogłoszenie o głosowaniu zostanie zamieszczone na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

W spotkaniu uczestniczyli Burmistrz Dzielnicy Bielany Tomasz Mencina, zastępca Burmistrza Grzegorz Pietruczuk oraz radni Dzielnicy Bielany.