null

Spotkanie poetyckie z Magdaleną Sadowską-Maciejewską

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.11.2022 19:30 - 25.11.2022 20:30
Księgarnia im. K.K. Baczyńskiego, ul. S. Żeromskiego 81
Księgarnia Baczyńskiego. Oko ludzkie w powiększoną źrenicą w półokrągłym okienku, a tło szare.

Skupimy się nad tomikiem autorki pt. "Wystawiam język" i nie tylko! Porozmawiamy także o poezji, czemu potrzebujemy jej w naszym życiu i jak się z nią zaprzyjaźnić.
Spotkanie poprowadzi pisarka Marika Krajniewska.

O tomiku "Wystawiam język":

Poezja pomaga wtedy, gdy poczujemy na nią głód. Od pierwszych słów tomik Magdaleny Sadowskiej ten głód w czytelniku wywołuje. I nie sposób przestać czytać dalej. Nie pytaj dlaczego, zajrzyj, pozwól sobie na głębokie zanurzenie. I sprawdź, co weźmiesz dla siebie. A potem wystaw język, niech bawi cały świat. Magda Sadowska-Maciejewska urodziła się w 1977 r. w Krasnymstawie. Od 19 lat mieszka w stolicy.

Od ponad 20 lat uczy języka polskiego. Nie należy do żadnej grupy literackiej. Nie publikuje w czasopismach literackich. Nie odbywa dalekich ani egzotycznych podróży (chociaż jej się marzą). Nie ma biografii literackiej (ale chciałaby to zmienić). Nie ma także wyszukanych pasji. Kocha czytać i pisać, rozmawiać (na każdy temat) i pić kawę. Na jej koncie poetyckim znajduje się kilka wyróżnień i kilka głównych miejsc w różnych konkursach poetyckich oraz literackich o zasięgu ogólnopolskim.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Data: 25 listopada 2022 r. (piątek).
Godz.: 19:30.
Miejsce: Księgarnia im. K.K. Baczyńskiego.


Źródło: Wystawiamy język w Baczyńskim

Sprawdź lokalizację na mapie