null

Spływaj z nami... kajakami

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
zdjęcie przedstawia kilka osób w dwuosobowych kajakach, które płyną sobie Wisłą.
Autor: Dzielnica Wisła

Kurka Wodna odpłynęła, więc czas na coś nowego w naszej rekreacyjnej ofercie związanej z Wisłą dla mieszkańców. W tym roku zapraszamy Was więc na spływy kajakowe!

Startujemy z plaży na Saskiej Kępie i płyniemy aż do Przystani Młociny na 525 kilometrze Wisły. W planie mamy 4 spływy: 23 i 30 czerwca, 7 i 14 lipca. Zapisy na pierwszy rejs już 9 czerwca.

Wszystkie spływy odbędą się z udziałem przewodnika oraz ratownika wodnego. Płyniemy wyłącznie 2-osobowymi kajakami. Czas trwania jednego spływu to ok. 3 godzin.

Zapisu na każdy z nich można dokonać na dwa tygodnie przed rejsem na stronie wodnawarszawa.pl/bielany. Rezerwacje przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną, po wypełnieniu formularza rezerwacji. Liczba miejsc ograniczona.

Spływy są całkowicie bezpłatne, nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Do złożenia rezerwacji wymagamy wpłacenia kaucji w wysokości 13zł, kaucja zostanie zwrócona na konto po spływie lub po anulowaniu rezerwacji najpóźniej 12 godziny przed terminem spływu.

Uczestnictwo w spływie jest zarezerwowane wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie, nawet pod opieką dorosłego opiekuna, nie mogą brać udziału w tym wydarzeniu.

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.