null

Śpiewajmy razem – warsztaty śpiewu białym głosem dla dorosłych

Drukuj otwiera się w nowej karcie
27.10.2020 - 27.10.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Prowadząca: Ewa Karasińska – instruktorka śpiewu tradycyjnego i tańca w kręgu, praktyk pracy z oddechem. Ukończyła szkolenia Analitycznej pracy z oddechem i Dialogu z Głosem wg. Joy Manne, szkolenia metody Brethconnection wg. Nemi Nath i Integracji Oddechem wg. Collina Sissona, instruktorka Improwizacji Tańca i Symboliki Ciała oraz Eksperymentalnego Teatru Tańca (Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen). Członkini zespołu muzycznego Werchowyna.

Terminy zajęć: wtorek 13, 27 października, godz. 18:00-20:00.

Zgłoszenia: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/25038

Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią, prosimy o zasłonięcie ust i nosa maseczką lub przyłbicą w momencie rejestracji oraz w sytuacjach, gdzie niemożliwe jest zachowanie społecznego dystansu.

W związku ze stanem epidemii COVID-19 działalność MAL Samogłoska odbywa się w nowych rygorach sanitarnych oraz w ograniczonym zakresie.

Regulamin korzystania z przestrzeni MAL Samogłoska:
https://bok-samogloska.eu/wp-content/uploads/sites/4/2020/09/Regulamin-COVID-MAL-Samog%C5%82oska.pdf

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Samogłoska Miejsce Aktywności Lokalnej www.bok-samogłoska.eu www.fb.com/malsamogloska kontakt:samogloska.bok@gmail.com / tel. 511 993 587