null

Spektakl teatralny „Ławeczka”

Drukuj otwiera się w nowej karcie
06.02.2022 18:00 - 06.02.2022 19:00
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1, 01-906 Warszawa
BOK. Kobieta i mężczyzna siedzący na krzesłach na scenie. Kobieta w czarnej sukience i czerwonych szpilkach w pozycji noga na nogę. Mężczyzna ze złożonymi rękami na brzuchu, z wyprostowanymi nogami i przymkniętymi oczami.

O Was i o Nas, o Kobietach i Mężczyznach... O tym co nas zazwyczaj dzieli, ale też o tym co czasami łączy... Tak, łączy.

Ona i On to różne kosmosy, ale w tej samej czasoprzestrzeni. Niemożliwe? A jednak... w Teatrze wszystko jest możliwe, bo Teatr to Sztuka wyobraźni, konwencji, porozumienia z widzem, rozmowy, ale takiej, gdzie tekst jest jedynie pretekstem, gdzie ważniejsza jest energia przekazu, aniżeli znaczenia słowa... Wymiana energii!  

Spektakl można określić również jako muzyczny, ponieważ wypełnia go od początku do końca muzyka – tango – specjalnie skomponowana do przedstawienia. 

Reżyseria: Krzysztof Pulkowski.
Występują: Honorata Magdeczko-Capote, Krzysztof Rogacewicz.

Spektakl teatralny oparty na słynnym tekście Aleksandra Gelmana. Przed laty oklaskiwany w wykonaniu Joanny Żółkowskiej i Janusza Gajosa. Dzisiaj w odmiennej formie doceniany przez widzów w całej Polsce i nagradzany niewymuszonymi brawami oraz śmiechem.

Data: 06 lutego 2022 r. (niedziela).
Godz.: 18:00 - 19:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.
Bilety: 25 zł, przedsprzedaż 25.01 na
eventim.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie