null

Spektakl "Król Maciuś Pierwszy" oraz zajęcia plastyczne

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Serdecznie zapraszamy najmłodszych bywalców Bielańskiego Ośrodka Kultury wraz z opiekunami, w niedzielę 17 lutego 2013 r. o godz. 12.30, na kolejną imprezę z cyklu „Dwie Godziny dla Rodziny”. Tym razem nasze spotkanie będzie miało trochę inny charakter niż zazwyczaj. Przed spektaklem nastąpi prezentacja postaci znakomitego pisarza Janusza Korczaka - autora książki „Król Maciuś Pierwszy”, na podstawie której powstało przedstawienie o tym samym tytule w wykonaniu aktorów Fundacji ART. Sam spektakl zaprezentuje ważne idee autora i ważne dylematy Króla Maciusia Pierwszego. Będzie to aktywna forma rozmowy z dziećmi z akcentami muzycznymi podkreślającymi emocje lub komentującymi zdarzenia.

Po spektaklu starsze dzieci, czyli te które ukończyły 6 lat, zostaną zaproszone do udziału w warsztatach „Z Korczakiem na bezludnej wyspie”. Warsztaty będą polegać na bezpośredniej pracy z grupą, w której prowadząca określi zasady wspólnej zabawy i gry.

Natomiast młodsze dzieci tradycyjnie zaprosimy do udziału w zajęciach plastycznych zatytułowanych „W państwie Króla Maciusia”.

Wiek: od 3 lat

Bilety: 10 zł
Przedsprzedaż i rezerwacja biletów od 11 lutego tel. 22 834 65 47
Kasa BOK czynna: pon, śr, czw, pt 16.00-19.00, wt 10.00-13.00