null

Spektakl „Paradox”, Teatr Maska

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.04.2022 18:00 - 03.04.2022 19:10
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1
BOK. Krzysztof Rogacewicz przechadzający się po scenie. Na głowie czapka pilotka, na nosie okulary; lekko się uśmiecha. Ręce lekko rozłożone na boki; ubrany w strój pilota; na nogach kolorowe glany; dominują symbole pacyfistyczne.

Najnowszy spektakl teatru Maska to "Paradox" inspirowany światowymi bestsellerami Josepha Hellera "Paragraf 22" oraz "Closing time".

Jest to wizyjna opowieść pełna przewrotnych akcji i napięcia dramaturgicznego. Zwraca się wprost do wrażliwości widza i wiedzie jego emocje na wyprawę... na groteskową wycieczkę szlakiem strachu o własne życie.

Spektakl mówi o tym, że każdy może swój strach pokonać... śmiechem...

W spektaklu bohater ON (Krzysztof Rogacewicz) wciela się w kilkanaście całkowicie różnych postaci. Twórcą spektaklu jest K. Pulkowski jako autor i reżyser (wcześniej nagradzany na międzynarodowych festiwalach “Kontrabasista”).

Organizator:

  • Bielański Ośrodek Kultury.

Producenci i współorganizatorzy:

  • Stowarzyszenie Teatr MASKA,
  • Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

Spektakl współfinansowany z Budżetu Województwa Dolnośląskiego.

Spektakl trwa 70 minut bez przerwy.

Data: 3 kwietnia 2022 r. (niedziela).
Godz.: 18:00.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury.

Wejściówki od 21.03 w BOK i na evenea.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: bielanski.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie