null

Śladami polskich legend

Drukuj otwiera się w nowej karcie
14.09.2020 - 14.09.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Legendy są pierwszym elementem folkloru i tradycji, z którym spotykamy się jeszcze jako dzieci. To legendy przybliżają nam historię naszego narodu, uczą nas co jest dobre a co złe. Legendy są elementem dzieciństwa i właśnie przez swoje działania Stowarzyszenie "Mamy Czas" pragnie przybliżyć je najmłodszym mieszkańcom Dzielnicy Bielany.

Zapraszamy Was na cykl spotkań poświęconych legendom. Poczytamy, posłuchamy i potworzymy razem, na świeżym powietrzu przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Na każde spotkanie obowiązują zapisy na adres: mamybielanskie@gmail.com

14 września / poniedziałek / od godz. 17.00 do godz. 18.30

  • Legenda o Złotej Kaczce  - zapraszamy wszystkich chętnych dużych i małych
    Akryl na szkle z konturem i złotem.

ANIMATORKI

Asia Kasztelaniec, doświadczona animatorka zabaw twórczych z dziećmi. Pisze i realizuje warsztaty związane z literaturą dziecięcą, wiedzą o przyrodzie. Organizuje przygodowe działania terenowe. Związana ze Stowarzyszeniem Mamy Czas.
Małgorzata Kędzierzawska - plastyk i edukator, absolwentka Warszawskiej ASP,  na co dzień prowadzi zajęcia plastyczne w Stowarzyszeniu Mamy Czas i bielańskich szkołach
Magdalena Kobierecka - artysta plastyk, założycielka PRACOWNI PLASTYCZNEJ FORMAT

UWAGA:

  • uczestników obowiązują zasady zachowania odstępu dwóch metrów
  • do udziału zapraszamy całe rodziny, nie zapewniamy opieki dzieciom
  • opiekunowie zobowiązani są do przestrzegania zasad higieny podopiecznych
  • do udziału zapraszamy osoby zdrowe, organizator może odmówić udziału osobom, które wykazują objawy choroby lub nie przestrzegają zasad odstępu.
  • obowiązek zasłaniania nosa i ust

Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii na podstawie art. 46a i art. 46b pkt 1–6 i 8–12 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2020 r. poz. 1066 z późn. zm.).

Miejsce spotkań:
Teren zielony przy Urzędzie Dzielnicy Bielany ul. Żeromskiego 29. W razie deszczu – hol sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany, wejścia od ul. A. Jarzębskiego.
Udział bezpłatny, po wcześniejszym zgłoszeniu na konkretny warsztat - mamybielanskie@gmail.com