Seniorze, zapisz się na wycieczkę!

Wakacje to najlepszy czas na podróżowanie, dlatego już dziś polecamy bielańskim Seniorom wycieczki po Polsce.

Wycieczka 1 – „Śladami Ojca Mateusza”

Program:

• Opatów – Brama Warszawska, Kolegiata św. Marcina, Rynek, Podziemna Trasa Turystyczna,
  • Sandomierz – Brama Opatowska, Ucho Igielne, Bazylika Katedralna Narodzenia NMP, Synagoga, Rynek, Ratusz, Wąwóz św. Królowej Jadwigi, Dominikański Kościół pw. św. Jakuba Apostoła.

Termin: 25 – 26 lipca 2022 r.

Odpłatność: 70 zł przy zapisie (przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, opieka pilota, udział w programie, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów). Jedna osoba może zapisać się na jedną wycieczkę, informacja tel.: 602 742 519.

Zapisy: Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”, ul. P. Nerudy 1, od 15.07.2022 r. w godz. 13:00 – 16:00.

Wycieczka – 2 „Odkrywamy Kurpiowszczyznę”

• Ostrołęka – Mauzoleum bitwy pod Ostrołęką, Muzeum Kultury Kurpiowskiej,
  • Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi – rejs gondolą.

Termin: 12 – 13 września 2022 r.

Wycieczka 3 – „Mazury i Kulawy – szlakiem zamków krzyżackich do nowoczesnego uzdrowiska”

• Ciechanów – Zamek Książąt Mazowieckich,
  • Nidzica – Zamek Krzyżacki w Nidzicy,
  • Działdowo – Zamek Wójtów Krzyżackich,
  • Brodnica – Zamek Komturów Krzyżackich,
  • Golub Dobrzyń – krzyżacka twierdza, zwiedzanie gotycko-renesansowej warowni, przejście przez mostek łączący dwa miasteczka,
  • Ciechocinek – fontanny, Deptak Sław, Warzelnia Soli, Teatr Letni, tężnie solankowe, Łazienki, dywany kwiatowe, Park Zdrojowy, pijalnia wód mineralnych.

Termin: 1-2 września 2022 r.

Odpłatność: 50 zł (przejazd autokarem, nocleg, wyżywienie, opieka pilota, udział w programie, ubezpieczenie NNW, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów).

Zapisy wyłącznie osobiście:

• w siedzibie Stowarzyszenia Amazonek przy ul. S. Żeromskiego 55, we wtorki od 9 sierpnia; tj.: 9, 16 sierpnia, w godz. 10:00-14:00;
  • w siedzibie Klubu Seniora BOK Wawrzyszew, ul. Czechowa 2, klatka VII, w środy od 10 sierpnia w godz. 12:00 – 13:00.

Wycieczka 4 – „Mazury i Kulawy – szlakiem zamków krzyżackich do nowoczesnego uzdrowiska”

• Ciechanów – Zamek Książąt Mazowieckich,
  • Nidzica – Zamek Krzyżacki w Nidzicy,
  • Działdowo – Zamek Wójtów Krzyżackich,
  • Brodnica – Zamek Komturów Krzyżackich,

Termin: 6-7 września 2022 r.

Zapisy wyłącznie osobiście:

• w siedzibie Klubu Seniora BOK Wawrzyszew, ul. Czechowa 2, klatka VII, w środy od 10 sierpnia w godz. 12:00 – 13.00.