null

Seniorada

Drukuj otwiera się w nowej karcie
grafika piątki uśmiechniętych seniorów

W niedzielę 3 października od godziny 11:00 startuje międzypokoleniowy piknik rekreacyjny na osiedlu Wrzeciono

Zapraszamy seniorów z rodzinami i znajomymi. Od godziny 11 do 15.00 będzie można wziąć udział w wielu aktywnościach. Będzie coś dla seniorów lubiących muzykę i taniec. Instruktorzy specjalnie dla nich poprowadzą naukę salsy, zumby oraz tańca orientalnego.

Dla osób lubiących gorące klimaty wystąpi zespół tańca orientalnego 50+ Semiramida z
Józefowa.  Podczas Seniorady będzie można także usłyszeć występ zespołu Kohezja, działającego w filii Bielańskiego Ośrodka Kultury oraz p. Ryszarda Kowalskiego z DPS Matysiakowie.

Organizatorzy przygotowali program rywalizacji rekreacyjnej o nagrody, jak również instruktaż gry w palanta i rajd Nordic Walking.

Na zakończenie wydarzenia DJ Jerry najstarszy DJ w Polsce zaprasza na potańcówkę pod gołym niebem w klimacie muzyki z lat 60' 70' 80'. 

Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. 

Data: 3 października 2021 r. (niedziela).
Godz.: 11:00 – 15:00.
Miesce: skwer przy ul. Wrzeciono 1.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki: