null

Sąsiedzki turniej gier i zabaw podwórkowych na Piaskach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
09.10.2021 12:00 - 09.10.2021 16:00
plac między blokami przy ul. Broniewskiego 99 i 101
grafika dzieci bawiących się na powietrzu

Sąsiedzi z osiedla Piaski, Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C, Urząd Dzielnicy Bielany, Stowarzyszenie Razem dla Bielan oraz Szkoła Podstawowa nr 289 zapraszają na Sąsiedzki Turniej Gier i Zabaw Podwórkowych!

Podczas spotkania uczestnicy będą mogli poznać kilka ciekawych, często zapomnianych zabaw, w które grywa się na podwórkach od wielu pokoleń. Nie zabraknie też nowych atrakcji, planszówek, czy miejsca do rysowania.

Każda zabawa odbywać się będzie w przeznaczonym do tego miejscu, gdzie spotkamy opiekuna, który wytłumaczy zasady i rozda potrzebne do udziału materiały. Osoby, które odwiedzą większość punktów będą mogły otrzymać drobne upominki.

Jednym z punktów wydarzenia będą podchody dla wszystkich chętnych. Uczestnicy podchodów wezmą również udział w losowaniu gier i zabaw dla całej rodziny.

Zapraszamy w sobotę 9 października na godzinę 12.00 na betonowy plac między blokami przy ulicy Broniewskiego 99 i 101. Podchody odbędą się około godziny 13.00.

W przypadku trudnych warunków pogodowych impreza może zostać przesunięta/ odwołana.

Sąsiedzki Turniej Gier i Zabaw Podwórkowych na Piaskach został zakwalifikowany do tegorocznej akcji Masz Głos, która ma na celu aktywizację mieszkańców i ich poczucie wpływu na otoczenie.
Akcja Masz Głos jest programem Fundacji Batorego realizowanym we współpracy z: Fundacją Aktywności Lokalnej, Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Stowarzyszeniem Homo Faber, Fundacją Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab, Stowarzyszeniem Rozwoju INSPIRACJE. Do edycji 2021 zgłosiła się rekordowa liczba organizacji z 215 gmin z całej Polski. www.maszglos.pl.

Data: 9 października 2021 r. (sobota)
Godz.: 12:00.
Miejsce: plac między blokami przy ul. Broniewskiego 99 i 101.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie