null

Rusza Mnie Polska Muzyka – I edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej I Młodzieżowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2021 17:00 - 11.09.2021 19:00
sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29
młoda kobieta stoi przy mikrofonie, oświetlona kolorowymi światłami

Rusza Mnie Polska Muzyka to Festiwal dla dzieci i młodzieży, impreza artystyczna mająca na celu wyłonienie, szkolenie i promowanie młodych, utalentowanych mieszkańców Warszawy.

W castingu, który trwał od początku maja wzięło udział prawie sto osób a spośród wszystkich kandydatów jury wybrało 30 dzieci, które przeszły do dalszego etapu projektu czyli do udziału w cotygodniowych darmowych warsztatach wokalnych, tanecznych i scenicznych. Podczas pierwszych warsztatowych spotkań instruktorzy wokalni pomogli wybrać idealną piosenkę konkursową  - dopasowaną do wieku, predyspozycji głosowych i  temperamentu młodych artystów. Usłyszeliśmy bardzo szeroki przerój piosenek od piosenek religijnych po znane przeboje polskiej sceny muzycznej m.in. utworów Anny Jantar, Natalii  Kukulskiej czy Zbigniewa Wodeckiego.

Instruktorka wokalna Dorota Czajkowska, która od samego początku pracuje z uczestnikami festiwalu mówi, że mimo zróżnicowanego poziomu, dzięki wytrwałej i systematycznej pracy już po kilku spotkaniach widać i słychać postępy u wszystkich dzieci. W sierpniu sala koncertowa w Urzędzie Dzielnicy Bielany zamieniła się w profesjonalne studio fotograficzne. Pojawiły się wizażystki i stylistki, które pomogły dobrać odpowiedni strój i makijaż zarówno na potrzeby sesji zdjęciowej jak i nadchodzącego koncertu. Koncert finałowy obędzie się 11 września 2021 o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Urzędu Dzielnicy Bielany. Młodych wykonawców będzie można obejrzeć i wysłuchać na żywo, impreza będzie również uwieczniona, a nagranie udostępnione w mediach społecznościowych i na stronie organizatora.

Data: 11 września 2021 r. (sobota).
Godz.:17:00.
Miejsce: sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29.
WSTĘP WOLNY. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ PRZYJŚCIA.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie