null

Rusza mnie polska muzyka - I edycja warsztatów i festiwalu piosenki dziecięcej i młodzieżowej

Drukuj otwiera się w nowej karcie

"Rusza Mnie Polska Muzyka" to festiwal dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 19 lat, który poprzedzać będą warsztaty wokalne. Festiwal jest imprezą artystyczną, mającą na celu wyłonienie i promocję zdolnych dzieci i młodzieży, oraz propagowanie wartości muzycznych i literackich polskiej piosenki.

• Podczas wstępnych przesłuchań zostanie wybranych 30 uczestników, którzy przez okres kilku miesięcy będą uczęszczać na warsztaty wokalne, które posłużą odpowiedniemu doborowi repertuaru, szlifowaniu umiejętności (wokalne, taneczne, sceniczne), oraz przygotują uczestników do koncertu finałowego.

• Koncert finałowy wyłoni po 3 zwycięzców z 3 kategorii wiekowych którzy otrzymają nagrody (I kat.- 6-9 lat, II kat.- 10-14 lat, III kat.- 15-19 lat).

 • Warsztaty będą odbywały się od czerwca do września raz w tygodniu na terenie Dzielnicy Bielany, częstotliwość udziału dzieci w warsztatach będzie indywidualnie dopasowywana do ich możliwości czasowych.

 • Koncert finałowy odbędzie się we wrześniu 2021r.

Aby wziąć udział w warsztatach i w festiwalu należy przesłać zgłoszenie na adres ruszamniepolskamuzyka@gmail.com do 07.06.2021 r. W zgłoszeniu należy przesłać imię, nazwisko i datę urodzenia uczestnika, nr. telefonu oraz jeden wykonany przez niego utwór muzyczny w JĘZYKU POLSKIM - Utwór dźwiękowy najlepiej aby był w formie mp3 lub AAC. - Jeżeli przesyłamy plik wideo najlepiej aby był to link do YouTube lub link do pobrania z dropboxa czy tez WeTransfer.

Więcej informacji na fanpagu wydarzenia: https://www.facebook.com/ruszamniepolskamuzyka oraz stronie https://zawszewformie.pl/rusza-mnie-muzyka

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa, Dzielnica Bielany.