null

Rozśpiewane Smyki w świecie muzyki – harfa celtycka

Drukuj otwiera się w nowej karcie
21.05.2023 10:00 - 21.05.2023 11:00
Urząd Dzielnicy Bielany, ul. Żeromskiego 29
Smyki. W centrum widzimy dwoje uśmiechniętych dzieci – chłopca na pierwszym planie i dziewczynkę na drugim, którzy bawią się z owadami. Chłopiec leży na kocu w kratkę, na czubku jego głowy siedzi uśmiechnięta ważka. Dziewczynka siedzi na trawie, na jej wyciągniętej ręce siedzi kolorowy motyl. Pomiędzy nimi z ziemi wystaje śpiewająca gąsienica. Na niebie poza chmurkami widać także białe nutki. Po lewej stronie plakatu na białej pajęczynie uśmiecha się brązowy pająk.

Już 21 maja spotkamy się na muzycznym poranku z cyklu Rozśpiewane Smyki w świecie Muzyki! Tym razem bawić się będziemy przy dźwiękach harfy celtyckiej.

Przyfruną do nas motyle, zaśpiewamy specjalnie na to spotkanie napisaną piosenkę oraz poznamy kolejne muzyczne słowa. Będzie dużo dźwięków, rytmów i radości! Spotkanie poprowadzi autorka projektu Kamila Lewicka, nazywana „Panią od śmiechu”. Do zobaczenia.

Data: 21 maja 2023 r. (niedziela).
Godzina: 11:00-12:00.
Miejsce: Urząd Dzielnicy Bielany.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.

Smyki. : Grafika utrzymana w konwencji rysunkowej. Widzimy dwoje uśmiechniętych dzieci, którzy bawią się z owadami. Chłopiec leży na kocu w kratkę, na czubku jego głowy siedzi uśmiechnięta ważka. Dziewczynka siedzi na trawie, na jej wyciągniętej ręce siedzi kolorowy motyl. Na niebie poza chmurkami widać także kolorowe nutki i chmurki. Po lewej stronie plakatu na dole, na białej pajęczynie uśmiecha się brązowy pająk. W okolicy tytułu siedzi rysunkowa biedronka.