null

Rodzinne warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 3-5 lat.

Drukuj otwiera się w nowej karcie
25.01.2020 11:00 - 25.01.2020 12:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Tik-tak! Tik-tak!

Co można zrobić w minutę? Czy minuta, to dużo czasu? Jak upływa czas leniwcowi, a jak gepardowi? A jak upłynie nam, gdy będziemy się bawić? Czy damy radę ten czas porościągać, albo przyśpieszyć? Zagramy w “kto najszybciej”, ale i w “kto najwolniej”.  Spróbujemy zmierzyć te wszystkie “tik-taki”,  sekundy, minuty…. miesiące i lata. Zapraszamy na “tik-takowe” brykanki!

Zapisy mailowe:
samogloska.bok@gmail.com

Warsztaty w formule rodzinnej – zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami, opiekunami.

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Kowalski – absolwent wydziału Wiedzy o Teatrze, animator kultury, entuzjasta kreatywnej edukacji, aktor.

Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek / sok / kawę / herbatę dla innych uczestników zajęć.

Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska ul. Samogłoska 9A lokal 3 (wejście od ulicy Balaton) Kontakt: 511 993 587 / samogloska.bok@gmail.com fb.com/malsamogloska