null

Rękodzieło w Wielkim Mieście

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na twórczy plener środka lata. W sobotę 29 lipca, na Kępie Potockiej zapanuje duch radosnej twórczości - podczas warsztatów dla rodzin, pokazów rękodzieła, na kiermaszu i przy wielkim stole do swobodnej pracy na ciekawych materiałach.

Jeśli zawsze chcieliście nauczyć się robić na drutach, haftować, marzycie o zrobieniu własnych ozdób do domu to przyjdźcie. Dzieci razem z rodzicami będą miały okazję m.in. zrobić własne instrumenty, spróbować sił w kaligrafii na własnoręcznie przygotowanych narzędziach, zamotać kukiełki. Na dorosłych czekają warsztaty tworzenia haftowanej biżuterii, filcowania na sucho. Znajdzie się też kącik do kreatywnych działań dla maluchów. Warszawscy twórcy zaprezentują swoje wyroby, doświadczeni rękodzielnicy obok debiutantów, profesjonaliści i amatorzy.

Zapraszamy miłośników rękodzieła, osoby lubiące zrobić coś z niczego, amatorów kreatywnej zabawy. Imprezę przygotowują doświadczeni artyści i animatorzy ze Stowarzyszenia pn. „Miejsce Spotkań Warszawa”, którzy ukarzą rękodzieło jako atrakcyjne i dostępne każdemu.

Data: 29 lipca 2017 r. (sobota)
Miejsce: Park Kępa Potocka (niedaleko pętli autobusowej Gwiaździsta)
Godz. 11.00-17.00
WSTĘP WOLNY!

Załączniki: