null

Punkt konsultacyjny Policji na Chomiczówce

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Od 6 lutego br. w bloku przy ul. Marii Dąbrowskiej 17 działa punkt konsultacyjny Policji dla mieszkańców Chomiczówki.

Otwarcia czwartej tego typu placówki dokonali: Komendant komisariatu Warszawa-Bielany- kom. Grzegorz Podgórki, Prezes Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "Chomiczówka"- Edward Młynarczyk i Członek Zarządu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy- Ryszard Podczaski.

W lokalu bezpłatnie udostępnionym przez spółdzielnię "Chomiczówka" będzie dyżurowało pięciu dzielnicowych patrolujących to 20-tysięczne osiedle. Przez trzy dni w tygodniu mieszkańcy Chomiczówki będą mogli bezpośrednio zgłosić sprawę, poprosić o interwencję i co ważne pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi dzielnicowymi. Nowo otwarty punkt ułatwi także pracę dzielnicowym, którzy aby sporządzić chociażby notatkę nie będą już musieli jechać do komisariatu na ul. Żeromskiego.

Na Bielanach działają punkty konsultacyjne Policji dla mieszkańców: Rudy- przy ul. Klaudyny 18A, czynny w poniedziałek, środę i piątek w godz. 16-18, Wrzeciona- przy ul. Szegedyńskiej 5A, czynny w poniedziałek, środę i piątek w godz. 16-18, Wawrzyszewa- przy ul. Andersena 6, czynny w poniedziałek, środę i piątek w godz. 18-20, Chomiczówki- przy ul. Marii Dąbrowskiej 17, czynny w poniedziałek, środę i piątekw godz. 18-20