null

Psoty w deszczu! Rodzinne warsztaty teatralne i plastyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.11.2019 - 23.11.2019
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

“W czasie deszczu dzieci się nudzą. To ogólnie znana rzecz. Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się. Ale strasznie nudzą się w deszcz.” 

Zapraszamy do Samogłoski na deszczową, ogromniastą planszówkę.

Dzieciaki to Wy będziecie pionkami! Zabierzcie ze sobą kalosze, mogą się przydać na polach : UWAGA KAŁUŻE, czy SWOBODNE TAPLANIE W BŁOTKU.  Ciekawe, czy wygramy z nudą? 

Będzie radośnie i rodzinnie. Ubierzcie się w stroje nie krępujące ruchów.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy mailowe:
samogloska.bok@gmail.com

Warsztaty w formule rodzinnej – zapraszamy dzieci w wieku 3-5 lat wraz z rodzicami, opiekunami.

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Kowalski – absolwent wydziału Wiedzy o Teatrze, animator kultury, entuzjasta kreatywnej edukacji, aktor.


Miejsca Aktywności Lokalnej wspierają lokalne pomysły i działania społeczne mieszkańców. MAL-e sprzyjają nawiązywaniu sąsiedzkich relacji oraz aktywnemu spędzaniu czasu wolnego w najbliższym otoczeniu. Robią to np. poprzez udostępnianie przestrzeni na oddolne działania i wspólne aktywizowanie sąsiadów. MAL-e to odpowiedź na brak przestrzeni, gdzie mieszkańcy mogą nieodpłatnie realizować swoje pomysły.

Będzie nam miło, jeżeli zabierzecie ze sobą drobny poczęstunek / sok / kawę / herbatę dla innych uczestników zajęć.

Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska ul. Samogłoska 9A lokal 3 piętro I / brak windy Wejście od ulicy Balaton www.bok-samogloska.eu www.fb.com/malsamogloska samogloska.bok@gmail.com 511 993 587