null

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych "Teatralia 2019" w BOK

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Bielański Ośrodek Kultury w tym roku po raz dwudziesty drugi organizuje Przegląd Zespołów Teatralnych, od 2008 roku pod nazwą „Teatralia”.

Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Teatralia 2019” odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2019 r., a jego uroczysty Finał planowany jest 22 maja 2019 r.

W tym roku, jak i w minionych latach, patronat honorowy na Przeglądem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy. Nad tegorocznym Przeglądem Teatralnym patronat honorowy objęły również następujące warszawskie teatry: Teatr Guliwer, Teatr Kamienica (wraz ze swoim projektem Mała Kamienica) Teatr Lalka, Teatr Polski, Teatr Współczesny.

Patronat medialny nad tym projektem teatralnym objęły następujące portale internetowe: Miasto Dzieci, Czas Dzieci, Wolna Sobota, e-teatr, a także miesięcznik Nasze Bielany oraz Nasza Gazeta Żoliborza i Bielan.


Co roku w Przeglądzie bierze udział kilkanaście zespołów, nie tylko z terenu Dzielnicy Bielany. Do Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Teatralnych „Teatralia 2019” zapraszamy zespoły teatralne z placówek oświatowych oraz instytucji kultury z terenu województwa mazowieckiego.

Zgłoszenia do Przeglądu przyjmujemy do 5 kwietnia 2019 r.

Mamy nadzieję, że również w tym roku nasz Przegląd Teatralny będzie się cieszył dużym zainteresowaniem i na scenie BOK zobaczymy wyjątkowe spektakle oraz uzdolnionych, młodych aktorów.

Zapraszamy do udziału w Teatraliach 2019!

Załączniki: