null

Postman – razem dla Ukrainy. Koncert ukraińskiego multiinstrumentalisty

Drukuj otwiera się w nowej karcie
19.04.2022 19:00 - 19.04.2022 20:00
Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury, ul. Estrady 112
Filia BOK. Ubrany na czarno mężczyzna siedzi na taborecie trzymając w ręku gitarę akustyczną.

Postman jest ukraińskim muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim.

Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia... Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana...

Z uzbieranych pieniędzy Postman część dochodu przekaże na konto organizacji, która pomaga ofiarom wojny na Ukrainie: savelife.in.ua.

Data: 19 kwietnia 2022 r. (wtorek).
Godz.: 19:00.
Miejsce: Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury.

Koszt: 30zł/osoba.
Zapisy: www.strefazajec.pl


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).


Źródło: bielanski-estrady.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie