Porządek posiedzenia Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w dniu 24 sierpnia 2022 r. (środa) o godz. 17.30

Posiedzenie wspólne z Komisją Oświaty.

Posiedzenie odbędzie się w trybie zdalnym.*

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Komisji: 15.03.2022 r. i 26.04.2022 r.
  4. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy w sprawie wniosku o zmiany w załączniku dzielnicowym nr III do budżetu miasta stołecznego Warszawy na rok 2022. (Druk 328.01) w zakresie kultury i promocji.
  5. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy w sprawie wniosku o zmiany w załączniku dzielnicowym nr III do budżetu miasta stołecznego Warszawy na rok 2022. (Druk 329.01) w zakresie kultury i promocji.
  6. Sprawy różne, korespondencja.
  7. Zamknięcie posiedzenia.

Przewodnicząca Komisji
Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy
Ewa Turek

Zaproszeni goście:

• Pan Grzegorz Pietruczuk – Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pani Katarzyna Potapowicz – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pan Włodzimierz Piątkowski – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pan Andrzej Malina – Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pani Sylwia Lacek – Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pani Iwona Warecka – Główny Księgowy Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy;
  • Pan Tomasz Zalewski – Zastępca Dyrektora Biblioteki Publicznej im. Stanisława Staszica przy  ul. Z. Romaszewskiego 19;
  • Pan Jarosław Bobin – Dyrektor Bielańskiego Ośrodka Kultury przy ul. Goldoniego 1.

* Na podstawie art. 15zzx ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2021.poz. 2095 z późn. zm.).