Porządek posiedzenia Komisji Kultury i Promocji Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy w dniu 14 października 2022 r. (piątek) o godz. 17.00

Posiedzenie wspólnie z Komisją Budżetu i Inwestycji Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Posiedzenie odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy ul. Żeromskiego 29, piętro V, sala konferencyjna.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia
  2. Przyjęcie porządku obrad
  3. Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy w sprawie wniosku
    o zmiany w załączniku dzielnicowym nr III do budżetu miasta stołecznego Warszawy na rok 2022. (Druk 335.01)
  4. Zaopiniowanie wstępnego projektu załącznika dzielnicowego do projektu uchwały budżetowej miasta stołecznego Warszawy na 2023 rok w części dotyczącej dzielnicy Bielany.
  5. Sprawy różne, korespondencja.
  6. Zamknięcie posiedzenia

Przewodnicząca
Komisji Kultury i Promocji
Rady Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy