null

Ponownie darmowy seans dla Seniora w Warszawie

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Klub Seniora DOM po raz kolejny zaprasza warszawskich emerytów na bezpłatny seans kinowy. Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć najlepszej komedii 2012 roku - „Nietykalni” niech koniecznie skorzysta z wiosennej pogody i przespaceruje się do kina.

„Nietykalni” to historia przyjaźni sparaliżowanego milionera i mającego problemy z prawem chłopaka z przedmieścia. Film w samej tylko Francji obejrzało ponad 20 mln widzów, a kolejne miliony w 50 innych krajach. Kto chociaż trochę lubi X Muzę, ten powinien skorzystać z okazji do pośmiania się podczas oglądania tej doskonałej komedii.

Organizatorem seansu jest warszawski Klub Seniora DOM. Dzięki jego inicjatywom starsi mieszkańcy Warszawy mogli już uczestniczyć w pikniku, zabawie karnawałowej i kilku seansach kinowych. Tym razem po raz kolejny Klub zaprasza do kina. Pokaz jest darmowy dla każdego Seniora w wieku 65+.

Seans odbędzie się 22 maja o godz. 12.00 w kinie Muranów, przy ul. Gen. Andersa 5.

Z uwagi na to, że sala kinowa dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, chętni Seniorzy muszą potwierdzić swój udział pod tel. 801 005 801 do 21 maja.