null

POMAGAMY!! Onko-Olimpiada 2018

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy do wzięcia udziału w sportowej imprezie pn. „Onko-Olimpiada”, w której spróbować swoich sił mogą dzieci, które wygrały z chorobą nowotworową lub są w trakcie jej leczenia.

Onko-Olimpiada to wydarzenie, które trwa przez 4 dni, a bierze w nim udział nawet około 270 dzieciaków. Organizatorzy igrzysk zapewniają każdemu uczestnikowi pełne wyżywienie – oznacza to, że sam koszt posiłków wynosi ok. 100 tys. złotych. Cały fundusz ze zbiórki zostanie przeznaczony właśnie na ten cel. Całkowity koszt organizacji wydarzenia to ok. 400 tys. złotych, co oznacza, że zbiórka pokryje ¼ wszystkich kosztów.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się 23-26 sierpnia na terenie Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie (ul. Marymoncka 34).

W jaki sposób można pomóc?

1)  Wpłaty na rzecz wsparcia organizacji Onko-Olimpiady. Zbiórkę p serwis Zrzutka.pl --> https://zrzutka.pl/hsbkca

2)  Wysłanie informacji o zbiórce swoim przyjaciołom

3)   #PingPongChallenge: stworzenie film, na którym odbijasz piłeczkę pingpongową. Więcej o akcji: https://onkoolimpiada.pl/ping-pong
Zobacz, jak my gramy! -> https://www.youtube.com/watch?v=jhFN5YJRqO0

4) Wolontariat. Napisz do nas na adres: fundacja@spelnionemarzenia.org.pl

Dlaczego warto?
Wspierając Onko-Olimpiadę pomagasz dzieciakom w pierwszym kroku włączania się do normalnego funkcjonowania. Dołączając do zbiórki przyczyniasz się do tego, aby wydarzenie było zorganizowane na wysokim poziomie i bezpiecznie – tak, aby uczestnicy mogli bez przeszkód rywalizować i bawić się.

O organizatorze:
Organizatorem jest Fundacja Spełnionych Marzeń, która od 15 lat działa na rzecz dzieci i młodzieży chorej na nowotwory. Cel Fundacji to zmiana atmosfery panującej na oddziałach dziecięcej onkologii – chcemy wprowadzić do nich nieco uśmiechu i radości, które są niezwykle istotnymi elementami w procesie leczenia choroby.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy.

Szczegóły: https://zrzutka.pl/hsbkca