„Polska od Kuchni” po raz kolejny na Bielanach

Drukuj link otwiera się w nowej karcie
23.06.2024 13:00 - 23.06.2024 19:00
Teren rekreacyjny przy stacji metra Słodowiec
Ubranych w biało-czerwone stroje ludowe pięć kobiet stojących w jednej z alejek podczas poprzedniej edycji festiwalu „Polska od Kuchni” na Bielanach. Panie robią sobie selfie.

W niedzielę, 23 czerwca, zapraszamy na teren rekreacyjny przy stacji metra Słodowiec na kolejną edycję festiwalu kulinarnego „Polska od Kuchni”. Będziemy wspólnie odkrywać kulinarne tradycje z różnych regionów Polski.

Festiwal został przygotowany i stworzony z myślą o działaniu na rzecz promocji regionalnych produktów, ekologii, zdrowego odżywania i integracji lokalnej społeczności. Stanowi niezwykła okazję do zapoznania się z kulturą kulinarną Polski, a przede wszystkim produktów regionalnych z obszaru Mazowsza.

W programie m.in.:

• pokazy kulinarne Katarzyny Bosackiej,
  • panel dyskusyjny „Wiem, co jem”,
  • obiad u Kuby Steuermarka,
  • live cooking Kół Gospodyń Wiejskich,
  • koncert zespołu Horyzonty,
  • degustacje potraw,
  • możliwość zakupienia wyrobów i produktów od lokalnych producentów,
  • FolkLove, Kwiatowy Bal i Gala Wdzięku z Kołem Gospodyń Wiejskich,
  • strefa makijażu,
  • food trucki,
  • kraina słodkości i wesołe miasteczko dla dzieci.

Do zobaczenia!

Gdzie i kiedy:

23 czerwca (niedziela), w godz. 13:00-19:00.

Teren rekreacyjny przy stacji metra Słodowiec.

Wstęp wolny.

Plakat w kolorystyce biało-żółtej. Z lewej strony pod nazwą festiwalu zdjęcia jego uczestników: Marty Zgutczyńskiej, Mateusza Szymkowiaka, Kuby Steuermarka i Katarzyny Bosackiej. Z prawej strony wypisane atrakcje wydarzenia. W rogach i u góry plakatu wplecione kwietne akcenty.
Wydarzenie zapewnia następujące udogodnienia

Sprawdź lokalizację na mapie