null

Podróżniczek – spektakl Teatru Mozaika pt. ”Księga muzyki i opowieści – Wędrówki po Bliskim Wschodzie” oraz animacje plastyczne

Drukuj otwiera się w nowej karcie
23.10.2022 12:30 - 23.10.2022 14:30
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1
Scena teatralna, a na niej: aktorka przebrana za kolorowego (niebiesko-czerwono-żółtego), pierzastego ptaka, z tyłu, z prawej strony: mężczyzna-muzyk z bordowym turbanem na głowie i ornamentowej szacie. Po lewej stronie muzyk grający na banjo. W tle dzieci uradowane z oglądania przedstawienia.

Zabierzemy Was w świat bajek i baśni pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu oraz przybliżymy Wam sztukę opowiadania i kunszt tradycyjnych opowieści.

Poznamy ciekawych bohaterów, którzy poprowadzą Was przez kulturę tych odległych zakątków. Opowieściom towarzyszyć będą muzycy, dzięki którym dzieci poznają tak mało znane w Polsce instrumenty jak: santur czy daf. Przed nami uczta dalekich brzmień i wędrówek wyobraźni. Gotowi? Ruszamy!

Spektakl był dotychczas prezentowany m.in. w Bramie Poznania ICHOT w ramach cyklu „Pograjki”, na festiwalu „Perspektywy 9Hills” w Chełmnie oraz w wielu domach kultury na terenie Wielkopolski. Spektakl dla dzieci od 3 roku życia.

Data: 23 października 2022 r.(niedziela).
Godz.: 12:30.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1.

Bilety: 20 zł, przedsprzedaż od 11 października w BOK i na: bielanski.waw.pl

Sprawdź lokalizację na mapie