null

Piotr Bakal w cyklu Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Tegoroczna edycja bielańskiego cyklu "Piosenka autorska" startuje już w marcu. Zapraszamy naszą publiczność i tych, którzy jeszcze nie byli w Podziemiach Kamedulskich do posłuchania wspaniałych kompozycji Piotra Bakala.

Piotr Bakal - poeta, bard, autor, kompozytor i piosenkarz, a także organizator koncertów, festiwali i warsztatów piosenkarskich, tłumacz i dziennikarz. Urodzony w Warszawie w 1955 r.

Inicjator i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Bardów – OPPA, założyciel i prezes Stowarzyszenia Literacko Muzycznego „Ballada”, wydawca płyt i książek, autor audycji radiowych i współautor programów telewizyjnych.

Wydał cztery płyty autorskie: „Obłoki” (Warner Music Poland 1997), „Rozmnażanie zer” (SLM „Ballada” i Polskie Radio SA 2002), „Od słowa do słowa” (SLM „Ballada” 2013) i francuskojęzyczną „Fais gaffe aux paroles” (Piotr Bakal 2017). Od 2000 r. członek władz Związku Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR. W latach 1987 – 1993 mieszkał i koncertował we Francji. W 2016 roku obchodził jubileusz 40-lecia działalności artystycznej. W 2017 r. nagrodzony srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Szerzej na oficjalnej stronie Piotra Bakala: www.piotrbakal.com

Data: 3 marca 2019 r. (niedziela).
Godz.: 17.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.

WSTĘP WOLNY!