null

Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich – Mateusz Nagórski śpiewa piosenki Jacka Kaczmarskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie
24.04.2022 17:00 - 24.04.2022 18:00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Piosenka Autorska. Artysta śpiewający do mikrofonu, z gitarą, na ciemnym tle.

Mateusz Nagórski zasłynął znakomitymi wykonaniami piosenek najsłynniejszego polskiego barda Jacka Kaczmarskiego, jest także autorem muzyki do wierszy Poety, które nie zostały opatrzone autorską muzyką.

Tembr głosu Mateusza i sposób interpretacji przypomina pieśni barda i pozwala odtworzyć emocje związane z jego twórczością. Współpracował i występował obok wielu gwiazd polskiej piosenki, a wśród jego sukcesów artystycznych należy wymienić: udział w projekcie „Kolega z pracy” – koncercie piosenek Jacka Kaczmarskiego zorganizowanym i prowadzonym przez Zbigniewa Łapińskiego, występ wśród gwiazd wieczoru na festiwalu Łódźstock 2007, występ na festiwalu Nadzieja – na zaproszenie Fundacji im. Jacka Kaczmarskiego, autorstwo muzyki do tekstów Michała Zabłockiego na płycie „Lalala” zespołu Czarne Korki (wyd. Polskie Radio). Mateusz Nagórski zawsze był doskonale odbierany przez publiczność, jego koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem, a przez wielu jest uważany za najlepszego interpretatora piosenek Jacka Kaczmarskiego.

Data: 24 kwietnia 2022 r. (niedziela).
Godz.: 17:00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie.

Wstęp wolny.
Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność przyjścia.

Koncert również online, transmisja na profilu "Nasze Bielany" na Facebooku.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

 

 

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie