null

Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich - Grzegorz Tomczak i Iwona Loranc

Drukuj otwiera się w nowej karcie
15.11.2020 - 15.11.2020
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Zapraszamy serdecznie na koncert z cyklu Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich zatytułowany „Opowieści o mężczyznach” w wykonaniu Iwony Loranc i Grzegorza Tomczaka oraz Dawida Troczewskiego. „Opowieści o mężczyznach” – to kolejny wspólny projekt Iwony Loranc i Grzegorza Tomczaka. Ona i On śpiewająco opowiadają o męskim świecie, męskich emocjach, wyborach, poszukiwaniach. Ale i damsko – męskich rozterkach, życiowych i miłosnych zawirowaniach. Ona – Iwona Loranc – artystka o aksamitnym głosie, wyrafinowanej wrażliwości i wielce emocjonalnej sile przekazu. Towarzyszy jej w tych opowieściach On – Grzegorz Tomczak – poeta i kompozytor, autor wszystkich piosenek i ich współwykonawca. „Opowieści o mężczyznach” to opowieści o Was, Szanowni Panowie. Ale też i o Was, Drogie Panie. Bo tam, gdzie są kobiety, tam zjawiają się i mężczyźni. Zawsze tak było. To prawo natury.

Wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona (45 miejsc), decyduje kolejność przyjścia. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa, obowiązkowe maseczki.

Termin: 15.11.2020 r.
Godz.: 17.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3.

UWAGA! Informujemy, że transmisja online koncertu odbędzie się na profilu Nasze Bielany Online na Facebooku.