null

Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich – Dorota Osińska i Paweł Stankiewicz

Drukuj otwiera się w nowej karcie
20.03.2022 17:00 - 20.03.2022 18:00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Piosenka Autorska. Artystka w fioletowej sukience, siedząca na krześle na zielonej łące. W rękach trzyma słomkowy kapelusz. Obok niej stoi oparta o nią gitara akustyczna. W tle zielone drzewa.

Piosenki z wydanej u progu pandemii, wspaniale przyjętej przez słuchaczy i krytyków płyty. Piosenki z krążka, który ukaże się już 18 marca i oby było to u progu końca pandemii. Piosenki, które szczególnie zapadły w pamięć fanów.

Dużo pięknych dźwięków. Dużo emocji. Dużo oderwania od często niekolorowej rzeczywistości. Może się zdarzyć trochę łez. Mogą się się zdarzyć wybuchy wesołości. Każde spotkanie z tymi artystami jest inne, a publiczność stanowi ważny element jego przebiegu...

Postaramy się by było kameralnie, bez ścisku i tłumów, czyli zadbamy o idealne warunki do spotkania się z muzyką Doroty Osińskiej. 

Dorota Osińska – z wykształcenia jest andragogiem i animatorem kultury, od 2003 r. aktorka warszawskiego Teatru Rampa, finalistka II edycji „The Voice of Poland”. Zachwyciła widzów i jurorów wzruszającą interpretacją „Calling you”.

Jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll. W 2004 roku pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała swój debiutancki album pod tytułem „Idę”, wydany w Polsce i USA, w 2010 roku wydała drugi album pod tytułem „Kamyk Zielony” z utworami pióra Magdy Czapińskiej. Trzy lata później ukazała się jej trzecia solowa płyta zatytułowana "Teraz". W grudniu 2015 r. jako jedyna artystka w Polsce wystąpiła w duecie z Jose Carrerasem, a rok później wystąpiła w finale polskich eliminacji do konkursu Eurowizji z piosenką "Universal". Dorota Osińska Zaskakuje lekkością i dynamizmem brzmień, zachowując przy tym charakterystyczną dla siebie liryczność. Niezmiennie zachwyca siłą swojego głosu.

Data: 20 marca 2022 r. (niedziela).
Godz.: 17:00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie.

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.

Koncert również on-line, transmisja na profilu "Nasze Bielany" na Facebooku.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki:

Sprawdź lokalizację na mapie

Trwa wczytywanie mapy. W przypadku problemów proszę wyczyścić ciasteczka.