null

Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich - Daniel Zakościelny

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy na solowy koncert Daniela Zakościelnego. To gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, wokalista, nauczyciel. Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Ma na swoim koncie występ podczas koncertu „Debiuty” 45. finału Polskiej Piosenki w Opolu, do którego zakwalifikował się wraz ze swoim ówczesnym zespołem Alkaline.

Jako kompozytor współpracował m.in. z wydawnictwami WSIP, PWN a także z Orkiestrą „Baczków”. We wrześniu 2016 roku ukazała się jego pierwsza autorska płyta pt. „Marzyciel EP”. Otrzymał nagrodę od Orkiestry Sinfonia Varsovia. Koncertuje w całym kraju. Bierze także udział w bardzo popularnym obecnie spektaklu „Once” TM ROMA (Nova Scena). Muzyka Daniela to mieszanka stylów, od bossanovy, rockandroll'a, po mocniejsze folkowo-rockowe, gitarowe granie. Artysta gra na gitarze akustycznej, elektrycznej i czasem na ukulele. Ciekawe jest również wykorzystanie loop station, dzięki któremu solowy występ nabiera znacznie szerszego brzmienia. Zapraszamy serdecznie!

Data: 18.10.2020.
Godz.: 17.00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie: ul. Dewajtis 3.

Wydarzenie odbędzie się z udziałem publiczności. Liczba miejsc ograniczona do 25% (limit 45 osób). Wstęp wolny! Koncert będzie transmitowany na Facebooku na stronie bielanyonline. 

Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i zakładanie maseczek.