null

Piosenka autorka w Podziemiach Kamedulskich – Anna Hamela

Drukuj otwiera się w nowej karcie
W niedzielę 9 czerwca 2019 roku o godz. 17.00 rozpocznie się koncert Anny Hameli. O oprawę instrumentalną zadba znakomity pianista Marcin Mazurek. Będzie to ostatni koncert z cyklu Piosenka autorska w Podziemiach Kamedulskich przed wakacjami. 
 
Data: 9 czerwca 2019 r. niedziela
Godz. 17.00
Miejsce: Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Wstęp wolny
 
Anna Hamela jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Pisze i śpiewa głównie 
w języku francuskim, chociaż z równą pasją komponuje polskie utwory. I te właśnie utwory zabrzmią podczas koncertu. Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu, a wszystko staje się możliwe! Niezwykłe melodie piosenek Anny, opowiedziane bez żadnych kompromisów, trafiają prosto do serca, napełniając nas swym szczerym i pełnym wiary przekazem.
 
Anna Hamela jest laureatką programu "Szansa Na Sukces" Elżbiety Skrętkowskiej i Wojciecha Manna, którą wygrała piosenką "Ta sama chwila", z udziałem zespołu Bajm. Wokalistka wystąpiła w programie "Must be the music. Tylko muzyka". Wstęp wolny.
 
Zapraszamy serdecznie!