null

Piknik "Święto Rodziny" w Przedszkolu nr 236 ,,Mali Odkrywcy"

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dnia 5 czerwca 2018r w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Celem imprezy było zaproszenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju.

Piknik rozpoczęła Pani dyrektor Katarzyna Kwiecińska, która wręczyła podziękowania dla rodziców za współpracę, pomoc, życzliwość oraz wszelkie działania podejmowane na rzecz rozwoju dzieci. Następnie na scenę zostały zaproszone wszystkie przedszkolaki: małe i duże, które zaprezentowały część artystyczną z okazji Dnia Mamy i Taty oraz wręczyły własnoręcznie wykonane upominki – ramki na zdjęcia.

Podczas pikniku nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin, pokazu baniek mydlanych i innych atrakcji poprowadzonych przez Teatr Złoty Dukat. Rodzice i dzieci mogli sprawdzić swoją wiedzę podczas Quizu o ruchu drogowym. W czasie trzy godzinnego spotkania wszyscy mogli zasmakować pysznych domowych ciast, racuchów, żurku czy też grillowanych kiełbasek.

Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pełnią też bardzo ważną rolę w integracji środowiska lokalnego.

Opracowanie:

Joanna Kózka – nauczycielka P.236

Zobacz galerię (7 zdjęć)