null

Piknik rodzinny - popołudnie z ferajną na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

"Serwus Ferajno, zapraszamy w niedzielę 27 maja 2018 r. na klawe popołudnie na Bielanach, czyli rodzinny piknik w rytmie „Karuzeli”, „Warszawa da się lubić” i innych szlagierów przed... i powojennej stolicy. Zaczynamy przedstawieniem dla całej rodziny pt. „Złota rybka”, a po spektaklu zapraszamy do wspólnej zabawy! :)


Program wydarzenia:
11:00 Spektakl „Złota rybka”
Przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm. Rybak otrzymuje od złotej rybki trzy życzenia. Czy będzie w stanie oprzeć się chciwości swojej żony i mądrze wykorzystać swoją szansę?

11:30 - 13:30 Warsztaty cyrkowe
Szczudła, żonglowanie, bańki mydlane – cyrk uczy zręczności i wyobraźni. A przede wszystkim to mnóstwo śmiechu i zabawy!

11:30 - 13:30 Rodzinne gotowanie
Zapraszamy do wspólnego stołu. Przygotowywanie posiłków to jeden z najlepszych sposobów na integrację, rozmowy i poczucie wspólnoty.

13:30 - 15:30 Stare gry i zabawy podwórkowe
Pamiętacie grę w gumę, kapsle czy państwa-miasta? Dziś większość dzieci zna je tylko z opowiadań. Spróbujmy je sobie przypomnieć!

13:30 - 15:30 Tworzenie zabawek
Coś dla miłośników majsterkowania w każdym wieku. Aby samemu zrobić zabawkę, nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności. Wystarczą dwie ręce i trochę chęci!

Przez całe popołudnie dla uczestników dostępna będzie także wypożyczalnia instrumentów muzycznych, gier planszowych i książek. Każdy znajdzie coś dla siebie!
 

Data: 27 maja 2018 r. (niedziela).
Godz.: 11.00.
Miejsce: Park Kępa Potocka przy placu zabaw obok bielańskiego słonia (wejście do parku od ul. Podleśnej).
WSTĘP WOLNY!

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy”

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176688379698291/