null

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” kończy 25 lat. I zaprasza na piknik

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.06.2023 12:00 - 18.06.2023 16:00
Ośrodek Hutnik Aktywna Warszawa, ul. Marymoncka 42
Zdjęcie: Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji w niedzielę, 18 czerwca, zaprasza na piknik rodzinny do Ośrodka Hutnik Aktywna Warszawa przy ul. Marymonckiej 42. W programie m.in. konkursy sportowe, dmuchańce dla dzieci i pokazowy mecz piłkarski między dziennikarzami a pracownikami i przyjaciółmi fundacji.

Skierowany głównie do dzieci piknik będzie miał sportowy charakter. Wśród atrakcji zaplanowano m.in. pokaz cheerleaderek, wspólne tańce, a także konkursy, w których trzeba będzie wykazać się sprawnością fizyczną. Ci, którzy zechcą na chwilę odpocząć od zmagań i rywalizacji, będą mogli uczestniczyć w pokazie makijażu czy czytaniu bajek. Najmłodsi skorzystają też z dmuchanych zjeżdżalni i zobaczą alpaki. A kiedy zgłodnieją, rodzice będą mogli ich zabrać na stoisko foodtrucków oraz do Bike Café.

Główną atrakcją będzie pokazowy mecz piłki nożnej między Piłkarską Reprezentacją Dziennikarzy a drużyną złożoną z rodzin podopiecznych i pracowników fundacji oraz jej przyjaciół. Sędzią tego wyjątkowego spotkania będzie Tomasz Listkiewicz, który w minioną sobotę jako arbiter liniowy pomagał Szymonowi Marciniakowi w finale Ligi Mistrzów. Mecz skomentują dziennikarz i komentator TVP Michał Zawacki oraz Andrzej Strejlau, były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.

- Idea pikniku połączonego z meczem piłki nożnej zrodziła się już przed laty, ale bezpośrednim impulsem jest jubileusz 25-lecia Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, który obchodzimy w tym roku. Pragniemy, by urodziny były radosnym, pełnym energii i pozytywnych emocji spotkaniem podopiecznych i ich rodzin, darczyńców, przyjaciół oraz pracowników fundacji - mówi Małgorzata Altewęgier, prezes zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Piknik rozpocznie się o godz. 12 i potrwa do godz. 16. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w imprezie.

Plakat