null

Papier i tusz. Warsztaty kaligrafii nowoczesnej dla dorosłych • online

Drukuj otwiera się w nowej karcie
28.11.2020 11:00 - 28.11.2020 14:00
Plac zabaw przy ul. Kochanowskiego 22, Kochanowskiego 22, Warszawa

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta… a jak Święta to i prezenty! 

W tym roku możesz zaskoczyć najbliższych najpiękniejszym opakowaniem prezentu, jakie w życiu widzieli. Na warsztatach poznacie podstawy kaligrafii nowoczesnej, nauczycie się jak pisać giętką stalówką i używać prawdziwego kałamarza a do tego przygotujecie przepiękne zawieszki na prezenty i absolutny hit – ekologiczny, wielorazowy, personalizowany PAPIER PREZENTOWY! Jeśli macie już podarki które chcielibyście opakować, weźcie je ze sobą i posłuchajcie kilku rad specjalistki od kreatywnego obdarowywania ludzi. Efekt WOW gwarantowany.  

Prowadzenie: Agata Parafjańczuk ASP Handcraft (www.facebook.com/ASPhandcraft/

Termin: 28 listopada, godz. 11:00-14:00.

Warsztaty płatne 35 zł. Kwota pokrywa zakup materiałów i narzędzi (art. papiernicze, stalówka, obsadka, tusz), które otrzyma każdy uczestnik warsztatu.

Po zapisaniu się na zajęcia, dokonaj płatności przelewem tego samego dnia.

Uwaga!

Zapisując się i opłacając warsztat wyrażasz zgodę na niezależną od organizatora zmianę formuły. W przypadku zaostrzenia ograniczeń związanych z organizacją warsztatów stacjonarnych (w tym zamknięcia instytucji) spotkanie odbędzie się w formule on-line. Na terenie Młocin dostarczymy Wam pakiet materiałów (art. papiernicze, stalówka, obsadka, tusz).

Zapisy: www.strefazajec.pl/course/view/id/25763

Samogłoska Miejsce Aktywności Lokalnej www.bok-samogłoska.eu www.fb.com/malsamogloska kontakt:samogloska.bok@gmail.com / tel. 511 993 587