null

OtwieraMY BOK

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.09.2021 12:30 - 11.09.2021 21:30
Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1

Zapraszamy na spektakl plenerowy dla dzieci „Cyrkowa Podróż” w wykonaniu Teatru Kubika oraz animacje szczudlarza i malowanie na dużej sztaludze.

Autorski spektakl uliczny, nawiązujący do tradycji  objazdowych trup cyrkowych i teatralnych z czasów komedii dell arte. Grupa artystów w trakcie tournee gra swoje kolejne przedstawienie, przywozi tajemnice zza cyrkowej kurtyny. Niespodzianki czekające na odkrycie przez widzów ukryte zostały w wozie klaunów oraz w ich czarodziejskiej skrzyni. W przedstawieniu nie brakuje również wątków refleksyjnych, tajemnicza aura życia cyrkowca ogniskuje się w blasku fleszy na arenie i  samotności poza nią.  Przyjazd magicznej karawany jest inspiracją do wyśmienitej zabawy. Spektakl przeniesie Nas w niezwykły świat pantomimy, klaunady i cyrku.

Wiek: od 2 lat

Data: 11 września 2021 r. (sobota). 
Godz.:12.30 – spektakl.
Godz.: 19.30 – seans.
Miejsce: Bielański Ośrodek Kultury, ul. C. Goldoniego 1.
WSTĘP WOLNY.

„BOKino” - seans niespodzianka w plenerze.

Wstęp wolny. W razie niepogody zapraszamy do Sali Bielańskiego Ośrodka Kultury. Wejściówki od 6 września na stronie www.bok-bielany.eu.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie