null

Off na Zakręcie – aż ciarki przechodzą

Drukuj otwiera się w nowej karcie
29.09.2018 - 29.09.2018
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Lubisz uczucie napięcia, ekscytacji?
Uwielbiasz być zaskakiwany?
To musisz nas odwiedzić i poczuć ciarki na całym ciele oglądając specjalnie przygotowane dla Ciebie filmy.

Zobaczysz tym razem:

Pickup, reż. Arkadiusz Biedrzycki (Polska) 13’
Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, których relacje niespodziewanie komplikuje wypad za miasto.

Zagubieni w pyle, reż. SoranEbrahim (Irak) 14’
Młody jazyd zakochuje się w kurdyjskiej muzułmance. Szukają kapłana, który udzieli im ślubu. Są jednak osoby, które zrobią wszystko, by stanąć im na drodze.

Zniknięcie, reż. Bartosz Kruhlik (Polska) 20’
35-letnia Iwona, pod nieobecność męża zajmuje się nowobogackim domem. Próbuje porozumieć się z dorastającym synem Michałem. Pewnego razu Michał nie wraca do domu na noc.

Potwory nie istnieją, reż. Paul Urkijo (Hiszpania) 10’
Historia chłopca, który panicznie boi się potworów. Dorośli powtarzają mu, że takie stworzenia nie istnieją. Nie domyślają się nawet, jak bardzo mogą się mylić.

Ptaszyna, reż. NikolinaMudronja (Słowenia) 25’
Młoda, nieśmiała Blazka trafia do „zakonu”, w którym wyznaje się kult ciała. Dziewczyna musi przejść szereg testów, by zostać przyjęta do wspólnoty. Kolejne zadania są coraz bardziej absurdalne, a Blazka zaczyna się wahać…

CZAS POKAZU: 85 min

Prowadzący:
Maciej Misztal– pomysłodawca i dyrektor Lubelskiego Festiwalu Filmowego (do 2016 r. MFF Złote Mrówkojady). Absolwent Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Producent i kierownik produkcji wielu programów telewizyjnych emitowanych w Polsce i zagranicą. Kierownik produkcji nagradzanych filmów dokumentalnych i fabularnych, reportaży oraz spotów promocyjnych. Twórca i animator kina offowego. Instruktor warsztatów filmowych dla młodzieży.

Data: 28 września 2018 r. (piątek).
Godz.: 19.00-22.00
Miejsce: Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury, ul. Estrady 112.
WSTĘP WOLNY!

Filia Bielańskiego Ośrodka Kultury ul. Estrady 112 01-932 Warszawa e-mail: info@bok-filia.eu telefon: 22 835 54 44 Faks: 22 834 40 04