null

Nowy sezon w ogrodzie społecznościowym MODRASZKA

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Przyszła wiosna, a wraz z nią nowa energia do życia i…  działań ogrodniczych. Jedyny na Bielanach prawdziwie społecznościowy ogród MODRASZKA, który powstał z inicjatywy trzech kreatywnych, niezwykle zaangażowanych kobiet, mieszkanek osiedla Przedwiośnie, rozpoczyna kolejny sezon działalności!

Przy wsparciu Wydziału Ochrony Środowiska UD Bielany udało się w roku 2018 przeprowadzić kilka ciekawych akcji proekologicznych i przyrodniczych, i w tym roku zapowiada się równie interesująco.

Wszystkich, którym miejskie ogrodnictwo jest bliskie i chcą włączyć się do wspólnych działań – serdecznie zapraszamy!

Już w sobotę 30 marca o godz. 11.00 pierwsze działanie ogrodnicze. Gościem ogrodu będzie propagator permakultury – Wojciech Górny. Odpowiemy m.in. na pytania: jak dobrze zacząć sezon?, jak poprawnie zrobić rozsadę?, jak wprowadzić elementy permakultury? jak zadbać o dobre sąsiedztwo roślin? Na te pytania i wiele innych, znajdziemy odpowiedzi w trakcie spotkania. Zapraszamy wszystkich ogrodników: początkujących, a także już doświadczonych. Wspólnie zrobimy rozsadę, aby w kwietniu wypełnić sadzonkami nasze ogrodowe skrzynie.

Data: 30 marca 2019 r. (sobota).
Godz.: 11.00.
Miejsce: skwet w okolicy ul. Gąbińskiej 20 (na tyłach szkoły przy ul. staffa 3/5).
WSTĘP WOLNY!

Załączniki: