null

Notesy z Łukowa – warsztaty introligatorskie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
11.12.2021 13:00 - 11.12.2021 15:30
MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A
Notes w srebrnej okładce ręcznie szyty różowym kordonkiem

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z tworzenia notesów.

Podczas warsztatów każda osoba wykona samodzielnie notes formatu A5 w miękkiej okładce, wykorzystując w tym celu wyłącznie papier recyklingowy. Prowadzące pokażą uczestniczkom i uczestnikom prostą technikę ręcznego szycia ściegiem koptyjskim. Przestrzeń warsztatów będzie miejscem otwartym na rozmowy, adresowana jest dla młodzieży i osób dorosłych – również tych, które z rękodziełem spotkają się po raz pierwszy.

Materiały: zachęcamy uczestniczki i uczestników do przyniesienia własnych, wybranych, szczególnych materiałów, dzięki którym notesy zyskają unikatowy, osobisty charakter.

Notesy z Łukowa to mikro – marka introligatorska i projekt partycypacyjny artystki Pameli Bożek realizowany z uchodźczyniami z Ośrodka dla Cudzoziemców i Cudzoziemek w Łukowie, ze wsparciem Stowarzyszenia “Dla Ziemi”.

Data: 11 grudnia 2021 r. (sobota).
Godz.: 13:00 – 15:30.
Miejsce: MAL Samogłoska, ul. Samogłoska 9A.
Wstęp wolny, udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zapisy:
https://www.strefazajec.pl/course/view/id/33400


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Sprawdź lokalizację na mapie