null

Natalia Sikora w Podziemiach Kamedulskich

Drukuj otwiera się w nowej karcie
18.06.2023 18:00 - 18.06.2023 19:00
Podziemia Kamedulskie, ul. Dewajtis 3
Zdjęcie: Natalia Sikora
Natalia Sikora

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Piosenka Autorska w Podziemiach Kamedulskich. W niedzielę, 18 czerwca, zaśpiewa tam Natalia Sikora. Jej występ pt. „Kawałki serca” szykuje się niezwykle interesująco - wokalistka wykona utwory swoje i innych artystów.

Natalii Sikorze będą akompaniowali Mario Jeka na klarnecie i Hadrian Filip Tabęcki na fortepianie. Artystka zaśpiewa piosenki z płyt „BWB Experience” i „Ailatan” oraz utwory takich artystów jak Anna German, Czesław Niemen czy Mira Kubasińska. Wykona także kompozycje napisane do poezji Cypriana Kamila Norwida i Zbigniewa Herberta.

Natalia Sikora aktorka, wokalistka, autorka tekstów, współkompozytorka muzyki, scenarzysta, malarka, poeta. Wystąpiła w „Szansie na sukces”, odbyła trasę koncertową z zespołami At the Lake oraz Mięśnie i nagrała dwie płyty, w tym jedną z pianistą Piotrem Proniukiem. Wygrała drugą edycję muzycznego show TVP „The Voice of Poland”, śpiewając piosenkę Janis Joplin „Cry baby”. To wykonanie ma ponad 9 milionów odsłon w serwisie YouTube! Została również okrzyknięta jednym z dziesięciu najlepszych występów w historii całego programu. Natalia Sikora zyskała miano polskiej Janis Joplin.

Data: 18 czerwca 2023 r. (niedziela).
Godzina: 18:00 - 19:00.
Miejsce: Podziemia Kamedulskie.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przyjścia.

Plakat