null

Nabór na rok szkolny 2022/23 do Społecznej Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego

Drukuj otwiera się w nowej karcie

W tym roku Społeczna Szkoła Muzyczna im. Witolda Lutosławskiego obchodzi swoje 30-lecie.

O szkole

Powołana została w 1991 roku przez rodziców, którzy chcieli, aby ich dzieci miały możliwość rozwijania swoich muzycznych zdolności blisko miejsca zamieszkania. Szkoła zapewnia nie tylko profesjonalną edukację muzyczną dzieci i młodzieży, ale też pielęgnuje wartości, które sprawiają, że jej charakter jest wyjątkowo rodzinny i wspierający młodego człowieka.

Szkoła wpisana jest do ewidencji szkół artystycznych Centrum Edukacji Artystycznej, a nadzoruje ją MKiDN. Posiada również uprawnienia szkoły publicznej, co jest równoznaczne z realizowaniem podstaw programowych zbieżnych ze szkolnictwem państwowym.

Kadrę szkoły stanowią specjaliści w swoich dziedzinach, znakomici nauczyciele, którzy w większości są też koncertującymi muzykami.

Wszystkie te działania stwarzają wyjątkowe warunki dla rozwoju dziecka. Najlepszą rekomendacją są same dzieci, które bardzo lubią szkołę i niejednokrotnie nie chcą jej kończyć!

Wypracowane przez lata wysokie standardy nauczania i wyróżniający charakter szkoły, a także chęć kontynuacji nauki przez absolwentów, stały się płaszczyzną do utworzenia szkoły II stopnia, która od roku szkolnego 2019/2020 poszerzyła ofertę szkoły muzycznej im. Witolda Lutosławskiego na Bielanach. 18 stycznia 2021 roku Szkoła II stopnia otrzymała uprawnienia artystycznej szkoły publicznej.

Kontakt

Zainteresowanych nauką w szkolę zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej szkoły oraz kontaktu telefonicznego:(+48) 600 015 902, (+48) 881 009 826 i mailowego: sekretariat@szkolamuzyczna.warszawa.pl

Profesjonalni i oddani uczniom nauczyciele, wspaniała atmosfera, duży wybór instrumentów, kreatywność, pasja i zaangażowanie.

Rozpocznij z nami przygodę z muzyką!

Zapraszamy!

Załączniki: