null

Muzyczne wakacje

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.07.2021 19:00 - 14.08.2021 21:00
Różne lokalizacje

Już drugi raz zapraszamy Was na letnie koncerty z cyklu „Muzyczne Wakacje”. Po zeszłorocznym sukcesie, przygotowaliśmy dla Was w tym roku aż cztery bajeczne koncerty plenerowe na leżakach. Startujemy już od początku lipca.

Paula i Karol

Paula i Karol dziesięć lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji. Śpiewali po angielsku (oboje mimo polskich rodowodów wychowywali się za granicą), grali na instrumentach, którymi nie posługiwali się zresztą z wirtuozerią, dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych. Uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. Szybko stali się pionierami rozrastającej się w Polsce sceny indie folkowej. Oryginalni, obco-swojscy, ale nie przaśni. Sprzedają płyty na całym świecie – ich muzyka jest popularna w tak różnych miejscach, jak Kanada, Brazylia i Islandia.

Data: 3 lipca 2021 r. (sobota).
Godz. 19.00.
Miejsce: Park Stawy Kellera.


Kuba Jurzyk

Finalista czwartej edycji programu X Factor, współtwórca i wykonawca Studia Accantus.Współpracuje z Filharmonią Narodową, Śródmiejskim Teatrem Muzycznym oraz Projektem „Proscenium” Występował m.in. na deskach Teatru Palladium oraz w Operze Narodowej i Operze Leśnej w Sopocie. Użycza głosu w filmach współpracując m.in. z Disney Polska. Wspólnie z przyjaciółmi współtworzy popularny kanał w serwisie YouTube znany jako Studio Accantus. Wystąpi dla nas z rockowym repertuarem, znanymi polskimi klasykami i z autorskimi utworami.

Data: 17 lipca 2021 r. (sobota).
Godz. 19.00.
Miejsce: Park Olszyna.


Michał Sobierajski

Charyzmatyczny wokalista o nieprzeciętnych umiejętnościach pianistycznych, osobowość sceniczna, czaruje publiczność pomysłowym łączeniem jazzowej wrażliwości z popową przystępnością. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w kraju i za granicą m.in. pierwszego miejsca na międzynarodowym konkursie pianistycznym Concours musical de France w Paryżu. Michał jest obdarzony słuchem absolutnym oraz niesamowicie pozytywną energią życiową, dlatego jest chętnie zapraszany do współpracy przez takich topowych artystów jak: Justyna Steczkowska, Kayah, Afromental, LemON, czy lidera zespołu Simply Red, Micka Hucknalla.

Data 31 lipca 2021 r. (sobota).
Godz. 19.00.
Miejsce: Park Herberta.


Artem Furman

W młodości uczył się gry na skrzypcach oraz gry na pianinie. Dzięki portalowi Youtube nauczył się również gry na gitarze. Następnie zgromadził coverowy repertuar z którym zaczął występować. Do swoich ogromnych sukcesów może zaliczyć występ jako support przed zespołami Zakopower i Oddział Zamknięty oraz autorski koncert na rynku w Rzeszowie. W programie "X-Factor" wielokrotnie wzruszał widzów i jurorów, ostatecznie wygrywając czwartą edycję programu.

Data: 14 sierpnia  2021 r. (sobota).
Godz. 19.00.
Miejsce: Park Chomicza przy ul. Pabla Nerudy 1.