null

Konsultacje społeczne - jaki plan dla osiedla Chomiczówka cz. III

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Jaki plan miejscowy osiedla Chomiczówka cz III - rejon  cmentarza Wawrzyszewskiego? Zbieranie wniosków do planu

Rozpoczęliśmy prace nad planem miejscowym osiedla Chomiczówka cz. III - rejon cmentarza Wawrzyszewskiego.

Plan miejscowy to dokument, który określi, jak będzie można urządzić tę okolicę. W Warszawie plany ustalają, w jaki sposób mogą być budowane i przebudowywane budynki, ulice, place tworzona sieć infrastruktury, jak mogą zostać urządzone tereny zieleni, czyli np. parki i skwery.
Jeśli masz potrzebę lub pomysł związane z tym terenem, teraz jest czas, żeby to zgłosić. 
Jak można wziąć udział w konsultacjach?
Udział mieszkańców w sporządzaniu planu musi  mieć charakter sformalizowany – to znaczy swoje potrzeby trzeba zgłosić na piśmie w formie tak zwanego wniosku do planu.
Konsultacje społeczne trwają od 12 maja do 9 czerwca 2021

  1. Możesz złożyć wniosek do planu do 9 czerwca 2021 roku
  2. Porozmawiajmy na spotkaniu on-line w  poniedziałek 17 maja o godz. 17:00 na YouTube – możesz oglądać spotkanie i dyskutować na czacie lub na platformie ZOOM – możesz zabrać głos w dyskusji z wizją i fonią. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji, napisz na dialogwplanowaniu@um.warszawa.pl. Link do spotkania oraz instrukcję prześlemy Ci w mailu zwrotnym.

Sprawdź wcześniej, jak działa ZOOM, zrób test na https://zoom.us/test, żeby nic Cię nie zaskoczyło i żeby uczestnictwo w dyskusji przebiegało bez żadnych niespodzianek.

Jeśli chcesz pomóc poinformować swoje sąsiadki i sąsiadów – wydrukuj i powieś na klatce plakat!

Szczegółowe informacje i formularze dotyczące konsultacji znajdują się na stronie: http://architektura.um.warszawa.pl/content/jaki-plan-miejscowy-osiedla-chomicz%C3%B3wka-cz-iii-rejon-cmentarza-wawrzyszewskiego-zbieranie-wn