null

MOC KOBIETY - cykl warsztatów i spotkań dla kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie

MOC KOBIETY powraca! Tym razem zapraszamy do krainy baśni, która stanie się wrotami do kobiecej kreatywności. Podczas kolejnych warsztatów będziesz mogła odkryć tajniki zdrowia, dobrego samopoczucia, a wszystko będzie doprawione szczyptą opowieści o egzotycznym i inspirującym Maroku. Dzięki spotkaniu z Aleksandrą Więcką uświadomisz sobie, że Twoja historia czyni Cię bohaterką.

SPOTKANIA:

23.10. (piątek), godz. 19.00 „ŚLADAMI BOHATERKI, KTÓRĄ JESTEŚ” - spotkanie z ALEKSANDRĄ WIĘCKĄ, dziennikarką, dramatopisarką, scenarzystką. Pisze m.in. dla Newsweeka, Pulsu Biznesu, Wysokich Obcasów, Elle, Urody Życia. W swojej pracy łączy story telling z design thinking. "Uczy innych, jak opowiadać o sobie, markach, firmach, filmach i o czym kto jeszcze chce opowiadać." Autorka książek, w tym ostatnio wydanej "Jak mówić o sobie dobrze. Opowiedz swoją historię i rozwiń skrzydła w życiu i biznesie".

25.10. (niedziela), godz. 10.00-13.00 "SHINRIN-YOKU - KĄPIEL LEŚNA" - spotkanie z JOANNĄ I PRZEMYSŁAWEM WĘGŁOWSKIMI, certyfikowanymi przewodnikami leśnych kąpieli, którzy zapraszają Was na niezwykły spacer po lesie. Shinrin-yoku jest prozdrowotną praktyką zanurzenia się w naturze wszystkimi zmysłami. Jej celem jest zwiększenie dobrostanu, redukcja stresu i wejście w stan relaksacji. Joanna i Przemysław prowadzą kąpiele wspólnie i osobno, dla grup, par i indywidualnie, dla ludzi w każdym wieku.

UWAGA! Tym razem zapraszamy tylko pary! Obowiązują zapisy.

WARSZTATY:

18.10. (niedz.), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY „Biegnąca ze sztuką vol. 2” - kobieca kreatywność, druga odsłona warsztatów inspirowanych kultową książką "Biegnąca z wilkami" - prowadząca JOANNA GRABOWIECKA, reżyserka, scenografka, trenerka rozwoju trwałego, pomysłodawczyni i realizatorka Mocy Kobiety.

24.10. (sob.), godz. 10.00-14.00 WARSZTATY „Jesteś tym, co jesz - uwierz w prostotę” - prowadząca MONIKA MARKOWICZ-BAROUDI, obywatelka świata. Studia w USA i Holandii potwierdziły to, czego NIE chce robić. Od 15 lat mieszka w Marrakeszu, gdzie prowadzi AYASO, miejsce, które stało się mekką dla zwolenników zdrowego i prostego stylu życia.

8.11. (niedz.), godz. 9.00-13.00 WARSZTATY "Sensualny sens" - prowadząca ALICJA DŁUGOŁĘCKA,  dr nauk humanistycznych, pedagog, edukatorka seksualna, autorka książek i artykułów dot. tej dziedziny.  Prowadzi zajęcia z psychosomatyki i rehabilitacji seksualnej w Wydziale Rehabilitacji w AWF w Warszawie. Od lat zajmuje się edukacją psychoseksualną i seksualnością koboet. 

14.11. (sob.), godz. 10.00-16.30 WARSZTATY + WYKŁAD "Kobieta i Mężczyzna w Tobie - harmonia energii" - prowadzący - BASIA BUDNIAK, fotografka, artystka sztuk wizualnych, autorka instalacji, m.in. "Maska" i "Czarne serce" oraz JACEK MASŁOWSKI, psycholog, filozof, psychoterapeuta, współzałożyciel i Prezes Fundacji MASCULINUM.

MIEJSCE:

SPOTKANIA: sala widowiskowa, ul. S. Żeromskiego 29, Warszawa (wejście od ul. A. Jarzębskiego).

WARSZTATÓW: foyer sali obrad, V piętro (wejście główne), Urząd Dzielnicy Bielany,  ul. S. Żeromskiego 29, Warszawa.

KĄPIELI LEŚNEJ: Las Bielański, przy wybiegu dla psów od strony przystanku tramwajowym Przy Agorze. 

Koncepcja i realizacja: Sztuka Dzikości.
Projekt jest realizowany we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców „Cztery wymiary to dla nas za mało” i dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Dzielnicy Bielany w Warszawie.
Więcej informacji: www.sztukadzikosci.com

WSTĘP WOLNY!

Zapisy: sztukadzikosci@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

plakat2000_rgb.jpg

Załączniki: