null

MOC KOBIETY - cykl warsztatów i spotkań dla kobiet

Drukuj otwiera się w nowej karcie
nazwa, Kochanowskiego 22, Warszawa

Listopadowa MOC KOBIETY, która łączy w sobie części drugiej i trzeciej odsłony, zapowiada się fantastycznie! Będziemy odkrywały moc kobiecej kreatywności i głosu. W drugiej połowie listopada powrócimy do emocji oraz samoakceptacji, na którą tym razem spojrzymy za pomocą obiektywu aparatu fotograficznego. Zapraszamy serdecznie do zapisów! Zachęcamy również do przyjścia na spotkanie z Joanną Rajkowską, z którą będziemy rozmawiały o kobiecie, sztuce i naturze.

23.11. (sob.), godz. 10.00-14.00 - warsztaty „eMOCje jako klucz do bycia w relacji z samą sobą i z innymi cz. 2” - prowadząca JOANNA GRABOWIECKA, reżyserka, scenografka, trenerka rozwoju trwałego, pomysłodawczyni i realizatorka Mocy Kobiety. MIEJSCE: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29, foyer sali sesyjnej na V piętrze.

30.11. (sobota), godz. 10.00-14.00 - warsztaty połączone z SESJĄ FOTOGRAFICZNĄ "Taka jestem! Zobacz siebie oczami innej. O samoakceptacji. cz. 2" - prowadząca BEATA MUCHOWSKA oraz JOANNA GRABOWIECKA. Beata MUCHOWSKA od ponad 20 lat patrzy na świat przez obiektyw aparatu. Kocha podróżować, być w drodze, czuć wiatr we włosach, łapać ulotne chwile i zatrzymywać je w kadrach.

MIEJSCE: Urząd Dzielnicy Bielany, ul. S. Żeromskiego 29, foyer sali sesyjnej na V piętrze.

Szczegółowy program Mocy Kobiety oraz informacje nt. zapisów: http://sztukadzikosci.com/mockobiety/

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp wolny.