null

Moc Kobiety – cykl warsztatów i spotkań

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pierwsza edycja projektu MOC KOBIETY, czyli trwającego od połowy września cyklu warsztatów i spotkań dla kobiet dobiega końca. Jednak grudzień kryje w sobie jeszcze kilka wspaniałych okazji, aby się spotkać.

Przed nami następujące warsztaty:

1.12. (sobota), w godz. 10.00-14.00 "ŻYJ ODWAŻNIE", poprowadzi je OLA KUTZ, dziennikarka, reżyserka, uczestniczka zawodów motocyklowych, kierowca rajdowy, widzom znana z takich programów telewizyjnych, jak "Ola w trasie", "Najgorszy polskie kierowca", czy "Przyjazne motocyklistom".

5.12. (środa), w godz. 19.30-21.30 "KOCHAJ SIĘ, KOBIETO", poprowadzi je ALICJA DŁUGOŁĘCKA, seksuolog, edukatorka seksualna i wykładowca akademicki, autorka licznych książek i artykułów z tego zakresu, jak m.in. "Jak się kochać", "Seks na wysokich obcasach".

8.12. (sobota), w godz. 10.00-14.00 "SZTUKA DZIKOŚCI. MOC KOBIETY", poprowadzi je JOANNA GRABOWIECKA, reżyserka teatralna, trenerka rozwoju osobistego, pomysłodawczyni i realizatorka projektu Moc Kobiety.

Z kolei 12.12. (środa) o godz. 19.00 startujemy z finałem Mocy Kobiety. W programie m.in. wykład ANNY ROSIŃSKIEJ nt. sytuacji kobiet na Bliskim Wschodzie i slideshow fotografii BEATY MUCHOWSKIEJ pt. "Taka jestem". Będzie też mowa o zdrowotnych wartościach zakwasu, o których opowie MAŁGORZATA PIWOŃSKA i czas na rozmowy na tematy bliskie kobietom. Zapraszamy serdecznie! Przyjdź i poczuj MOC KOBIETY!!!

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Urzędu Dzielnicy Bielany oraz Firmy Matexi.