null

Mobilny Serwis Rowerowy na Bielanach w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej zaprasza w poniedziałek, 19 września 2022 r. na Serek Bielański, naprzeciwko wschodniego wejścia do stacji metra Słodowiec w godzinach 7:00 - 18:00.

Szybki serwis i test sprawności roweru pozwala wykryć, a następnie wyeliminować podstawowe zagrożenia takie jak niesprawne hamulce lub przerzutki.

Serwisanci sprawdzają też rowery pod kątem obowiązkowego wyposażenia. Na miejscu będzie można otrzymać światła, przypinki oraz broszury informacyjne o przepisach ruchu drogowego.

Oprócz szybkich usług “na poczekaniu” można będzie też zostawić rower na bardziej zaawansowany serwis i odebrać go za kilka godzin. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą skorzystać z usługi, ale nie mają czasu stać w kolejce. Rower można np. zostawić z rana i odebrać po pracy.

grafika z naniesionym skrzyżowaniem ulic Marymonckiej i Żeromskiego. Opis: Mobilny Serwis Rowerowy m.st. Warszawy 19 września 2022 r. poniedziałek "Serek Bielański" godz.: 7-18. Oddaj rower do naprawy w przeciągu kilku godzin lub wpadnij na szybką regulację od ręki.

 

 

 

Załączniki: