null

Radosny design – Malujemy donice

Drukuj otwiera się w nowej karcie
04.06.2021 19:00 - 04.06.2021 20:00
Live na Facebooku

Rośliny doniczkowe pozytywnie wpływają na kondycję organizmu oraz na samopoczucie. Doskonale nawilżają powietrze, jednocześnie oczyszczając z zanieczyszczeń. Wpływają na układ nerwowy: poprawiają humor, dodają energii, nastrajają optymistycznie. Po prostu dają nam wszystko co najlepsze, dlatego musimy zadbać o ich otoczenie.

Ozdobimy donice, aby stworzyć roślinom piękną przestrzeń. Stworzymy im piękne wzory, które będziecie mogli powtórzyć u siebie w domu. Pokażemy Wam również alternatywę dla osób, które nie radzą sobie z pielęgnacją roślin, czyli podpowiemy jak wyczarować roślinę, którą nie trzeba podlewać. Papiery, farby, nożyczki w dłoń i do dzieła!

Istnieje możliwość zapisania się na odbiór bezpłatnych pakietów z materiałami,Ideę tę wprowadziła Ingrid Fetell Lee (https://aestheticsofjoy.com).

Według niej wygląd otoczenia wpływa na emocje i zdrowie psychiczne.
Zapisz się na bezpłatny pakiet materiałów.

Pakiety będzie można odbierać od 10 maja br. 

Warsztaty poprowadzą:

Małgorzata Jagielska – magister sztuki, miłośniczka designu, malarstwa i ilustracji. Na co dzień pracuje jako edukatorka w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia w Radomiu. W wolnych chwilach projektuje, szyje i chodzi na długie spacery ze swoimi psami.

Barbara Röhrborn– psycholożka, absolwentka podyplomowych studiów pedagogicznych i Gender Studies w IBL PAN. Od 2013 roku prowadzi warsztaty i grupy wsparcia, włączając w nie działania arteterapeutyczne. Absolwentka kursu Dom kultury jako rzeźba społeczna. Pasjonatka medytacji, ruchu, ciała i oddechu, które są zasobami, z których możemy czerpać w każdej chwili.

Projekt Radosny design w domu i ogrodzie jest dofinansowany ze środków Fundacji Orlen.

Termin: 4.06.2021 r. 
Godz.: 19:00.

Warsztaty odbęda się w formule LIVE na FB i będą dostępne dla każdego.