null

Literaci na Bielanach

Drukuj otwiera się w nowej karcie
stos książek ułożonych na biurku, w tle duży regał zapełniony książkami

Po raz pierwszy w naszej dzielnicy, a już ósmy raz w Warszawie odbędzie się Festiwal Dużego Formatu, podczas którego będzie można zapoznać się z twórczością poetów i literatów z całego kraju, którzy w najbliższą niedzielę odwiedzą naszą dzielnicę.

Od samego południa będzie miał miejsce cykl spotkań literackich, które w tym roku odbywają się w MDK Bielany przy ul. Cegłowskiej 39. To jedna z nielicznych okazji, aby w jednym miejscu, w nieskrępowany sposób zapoznać się ze współczesną literaturą, głównie poezją. Podczas licznych spotkań, często w nieformalnej atmosferze, poznamy twórczość ponad dwudziestu literatów, będzie możliwość kupienie (w bardzo przystępnych cenach) książek z autografem.

O 19:00 zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród laureatom 9. Konkursu Poetyckiego Fundacji Duży Format oraz spotkanie autorskie z nimi, które przeprowadzą jurorzy konkursu.
Na zakończenie o 20:00 odbędzie się koncert zespołu Gabán Azul z autorskim programem pochodzącego z Meksyku, a od wielu lat mieszkającego na Bielanach Gabriela Hernandeza.

Festiwal jest objęty Patronatem Honorowym Burmistrz Dzielnicy Bielany. Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Duży Format - wydawca współczesnej literatury.

Data: 22 sierpnia 2021 r. (niedziela).
Godz.: 12:00.
Miejsce: MDK Bielany, ul. Cegłowska 39.
WSTĘP WOLNY.


Informujemy, że wydarzenie realizowane jest zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami, nakazami i zakazami w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, aktualne na dzień wydarzenia).

Załączniki: